Founder

Erol Yazılım

17 yıllık deneyimlerimizden sağladığımız ivme ile pandemi koşullarının yarattığı “hırs”la başarılarımızın en üst düzeyde gerçekleşeceğine olan samimi inancımla, bugün bizi biz yapan değerler olarak yolumuza ışık tutan güvenilirlik, doğruluk, çalışkanlık ilkelerinden katiyen ödün vermeden, hep daha iyi ve daha yeniyi hayal ederek büyüdük ve geliştik. Bundan sonra Uluslararası projelerde de daima yükseleceğimize inarak yolumuza devam ediyoruz.

Erol Yazılım Ceo

Levent EROL

CEO - Founder

LYDER GROUP hakkında

Başarı Hikayemiz

LYDER GROUP, teknoloji destekli bir dijital pazarlama çözümleri sağlayıcısıdır ve müşterilerimizin her biri için ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre özel stratejiler oluştururuz. Sonuç olarak, müşterilerimizin cirolarını katlamalarını ve daha fazla olası satış elde etmelerini sağlıyoruz.

Bilgi Teknolojileri alanında kendine güvenen, alanında uzman, tecrübeli, donanımlı bir ekip olarak 2007’de Erol Bilişim Yazılım olarak kurulduk

Seo’nun  Gücünü kurulduğumuz ilk günden beri  şirketimiz ve müşterilerimizde hissettik.

Bilişimin bir çok alanında Ulusal firmalara destek verdik, birlikte büyüdük,  birlikte daha güçlendik..

Pandemi ile birlikte iş modelleri değişti, Doğru yerde doğru adımlar ile artık Avrupa’daki ofisimiz ile Uluslarası hizmet veriyoruz. LYDER GROUP adıyla uluslararası pazarda artık söz sahibiyiz.

"40.Ulusal Bilişim Kurultayı" Bilişim Profesyonelleri ile Röportaj

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından Ankara'da düzenlenen ve Cumhurbaşkanlığı, Bağlı Kuruluşlar, Bakanlıklar, Yerel Yönetimler, Üniversite Akademi, Özel Sektör, STK Temsilcileri, Bilim İnsanları, Bilişim Profesyonelleri ve Uzmanlarının katılımı ile 21-22 Aralık 2023 tarihlerinde "Doğal Afetlere Dayanıklı Bilişim Ekosistemi" Ana Temasıyla, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu‘nda gerçekleştirilen "40. Ulusal Bilişim Kurultayı" na TBD ESKİŞEHİR olarak katıldık.