1. Home
  2. »
  3. Online Muhasebe Programı

Online Muhasebe Programı

Online Muhasebe Programı ile firmanızı hızlı ve kolay kontrol edin!

Online Muhasebe Programı ile müşteri takibi, cari takibi, teklif takibi, stok takibi, fatura takibi, finans takibi, borç ve alacaklarınızın takibi, gelir ve giderlerinizin takibini her zaman ve her cihazınızdan kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Firmanızı Güvenle Bulutlara Taşıyın !

Evobulut ile firmanızdaki tüm iş süreçlerinizi çalışanlarınız ile birlikte uyum içerisinde tek platform da, farklı yazılımlar kullanmanıza gerek kalmadan yönetebilirsiniz.

Evobulut'u en doğru biçimde kullanmanız bizim için önemlidir, bunun için her zaman yanınızdayız

Online Muhasebe Programı

Ön Muhasebe Yönetimi Modülleri

Stok Yönetimi

Stok hareketlerini, en son alış ve satış bilgilerini, stok miktarlarını, stok maliyetlerini, stok seviye bilgilerini tek ekrandan hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Fatura Yönetimi

Faturalarınızı hızlı bir şekilde oluşturabilir, faturaları vade tarihi ve tahsilat durumlarına göre raporlayabilir, fatura keserken tek tuş ile müşteri son fiyatlarına, maliyet bilgilerine ulaşarak fatura karlılığınızı görüntüleyebilirsiniz.

Gelir Gider Yönetimi

Firmanızdaki tüm gelirlerinizi (Satışlar, Kira, Diğer Gelirler vb.) ve tüm Giderlerinizi (Ticari Mallar, Personel, Kira, Elektirik vb.) detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Teklif Yönetimi

Tekliflerinizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Tekliflerinizi çıktı veya bilgisayarınıza indirmenize gerek olmadan mail olarak gönderebilirsiniz.

Finans Yönetimi

Tüm finansal işlemleri(Kasa, Banka, Çek-Senet vb.) detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Tüm çalışanlarınıza kasa ve banka tanımları yaparak çalışanlar üzerindeki para hareketlerini kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Doküman Yönetimi

Döküman yönetim sistemi sayesinde firmanızdaki (sözleşme, teklif, teknik çizim vb.) tüm doküman ve evraklarınızı dijitalleştirerek saklayabilirsiniz.

Online Muhasebe Programı Sık Sorulanlar

Merak ettikleriniz, Bulut Muhasebe Programı ile ilgili Sık Sorulan Sorular

 

Firmanızın ticari faliyetlerinin temelini oluşturan stok, cari, fatura işlemlerini ve finansal işlemlerinizin temelini oluşturan kasa, banka, çek-senet işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde kayıt altına almanızı sağlayan program ve yazılımdır.

Online Muhasebe Programı, sayesinde excel, ajanda vb. araçlara ihtiyacınız olmadan düzenli bir şekilde faturalarınızı, borç-alacağınızı, firmanızın gelir ve giderini takip ederek işletmenizi kontrol edebilirsiniz.

Rekabetin giderek büyüdüğü sektörlerde İşletmeler için gelir-gider dengesi, ödeme-tahsilat dengesi sürekli takip edilmesi gereken göstergeler arasında yer almaktadır.Bu göstergelere hızlı, kolay ve her yerden erişebilmek işletme sahipleri ve ön muhasebe çalışanları için çok büyük önem taşımaktadır.

* Müşterilerinizin ve tedarikçilerinizin cari hesap takibini kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

* Müşterilerinize hızlı bir şekilde teklif oluşturarak, online muhasebe programı üzerinden teklif maili atabilirsiniz.

* Teklifinizi tek tuş ile satış faturasına dönüştürerek müşterilerinize normal fatura veya e-fatura gönderebilirsiniz.

* Tekliflerinizi veya faturalarınızı oluştururken ürünlerinizin son alış fiyatı, son teklif fiyatı, son satış fiyatı, stok maliyeti bilgilerine hızlı bir şekilde erişerek en doğru fiyat ile satış yapabilirsiniz.

* Tekliflerinizi veya faturalarınızı oluştururken stok maliyeti, son alış fiyatı, ortalama maliyet bilgilerini göre anlık olarak karlılığınızı izleyebilirsiniz. Zararına satışı engelleyebilirsiniz.

* Firmanızın satışını yaptığı stoklarınızın stok miktarlarını, maliyetlerini, karlılık durumlarını depo bazlı stok miktarlarını takip edebilirsiniz.

* Firmanızdaki stok ve cari takibini hızlı, kolay ve hatasız takip ederek işinize odaklanabilirsiniz.

* Ürünlerinizin stok miktarlarını, satış anındaki karlılık durumunu takip ederek ürünlerinizi en doğru fiyata ve karlı satabilirsiniz.

* Müşterilerinizin hanigi ürünleri, hangi fiyatlardan, hangi zaman aralıklarında aldığı ile ilgili bilgi sahibi olarak en karlı ürünleri belirleyebilirsiniz.

* Firmanızın Gelir Gider analizinizi yaparak kar zarar durumunuzu sürekli kontrol altında tutabilirsiniz.

* Nakit akışınızı sürekli izlerek nakitinizin kritik seviyeye ulaşacağı noktaları gözlemleyebilirsiniz.